KURZ TRÉNINGU PAMÄTI - centrum celoživotného vzdelávania

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

KURZ TRÉNINGU PAMÄTI

KURZY

KURZ TRÉNINGU PAMÄTI

Nemôžete si často zapamätať jednoduché veci? Bojíte sa, že zabudnete niečo dôležité? Zabúdate mená predstavovaných osôb? Učí sa vám ťažko cudzí jazyk? Zabúdate slovíčka? Nemáte takéto problémy, ale chcete im v budúcnosti predísť? Neviete, ako trénovať svoju pamäť?

V komornom prostredí kurzu tréningu pamäti sa naučíte ako využiť kapacitu pamäti vo väčšom rozsahu, ako dosiaľ. Naučíte sa pamäťové techniky, ktoré vám pomôžu zapamätať si čísla, dáta, slovíčka, tváre, či mená. Otestujete si svoju pamäť a dozviete sa typy na trénovanie pamäte a naučíte sa, ako si pamäť zlepšiť.

PRE KOHO: Pre manažérov, ktorí potrebujú myslieť rýchlo a správne. Pre študentov, ktorí sa chcú naučiť veľa a rýchlo. Pre seniorov, ktorí chcú byť mentálne fit. Pre každého, komu nie je stav jeho pamäte ľahostajný.

HARMONOGRAM:
4 stretnutia po 2 hodiny

KURZ VEDIE: Lektorka  Ing. Adriana Weidlichová, certifikovaná trénerka pamäti.

MINIMÁLNY POČET ÚČASTNÍKOV: 3
MAXIMÁLNY POČET ÚČASTNÍKOV: 5

CENA: 50,- EUR, seniori 40,- EUR
CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA TENTO KURZ –  VYPLNIŤ PRIHLÁŠKU


Trénovať pamäť by mal každý, kto mal 25 rokov. V tomto období sa totiž začína pamäť zhoršovať. Najskôr len nevieme, kde sme čo položili, ako sa volá človek, s ktorým sme včera hovorili. Za pár rokov je to pre nás normálne a odmietame si pripustiť, že nejakú poruchu pamäti máme.
Zdroj:  
Zdraví.e15.cz


 
 

KURZ TRÉNINGU PAMÄTI PRE SENIOROV

Nemôžete si často zapamätať jednoduché veci? Bojíte sa, že zabudnete niečo dôležité? Zabúdate mená predstavovaných osôb? Učí sa vám ťažko cudzí jazyk? Zabúdate to, čo ste kedysi dobre vedeli? Alebo nemáte takéto problémy, ale chcete im v budúcnosti predísť? Na našom kurze zistíte, že netreba hádzať flintu do žita, ak máme s pamäťou ťažkosti. Dnes už totiž vieme, že pamäť môžeme trénovať tak, ako aj naše svaly.  Dozviete sa ako na to a vyskúšate si viaceré techniky.

KEDY:
Stanoví sa vždy po naplnení kurzu.

KURZ VEDIE: Lektorka  Ing. Adriana Weidlichová, certifikovaná trénerka pamäti.

MINIMÁLNY POČET ÚČASTNÍKOV:
3
MAXIMÁLNY POČET ÚČASTNÍKOV: 5

CENA:
Kurz pre seniorov od 17. októbra do 7. novembra 2018, každú stredu od 9:00 do 11:00 - hradí Mesto Ružomberok


CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA TENTO KURZ –  VYPLNIŤ PRIHLÁŠKU
 
 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky